Contact


Algemeen secretariaat
Kathleen Brusselle (info@strandenpolder.be of 059/278295 )

Directeur-coördinator Scholengemeenschap
Piet Demonie (pietdemonie@skynet.be of 0494/447688)

Leden beheerscomité
• Voor Alveringem – burgemeester Gerard Liefooghe (Gemeentebelangen) (058 28 90 61 | 0475 41 40 76 - gliefooghe@gmail.com)
• Voor De Panne – schepen Cindy Verbrugge (N-VA) (0474/26 24 25 - cindy.verbrugge@nva.be)
• Voor Diksmuide – schepen Marc De Keyrel (CD&V) (0495 22 48 96 - 051 51 02 69 - marc.dekeyrel@diksmuide.be)
• Voor Gistel – schepen Michel Vincke (sp.a) (0479 71 22 72 michel.vincke@gistel.be)
• Voor Koksijde – schepen Lander Van Hove (Open VLD) (0472/460 498 lander.vanhove@koksijde.be)
• Voor Middelkerke – schepen Natacha Lejaeghere (Lijst Dedecker) (059 31 30 16 - natacha.lejaeghere@middelkerke.be)
• Voor Nieuwpoort – schepen Bert Gunst (CD&V) (0498 92 92 09 - Bert.Gunst@nieuwpoort.be)
• Voor Veurne – schepen Céline Mouton (sp.a) (058 28 85 50 - celine.mouton@veurne.be)